Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

День відкритих дререй

8 лютого 2018 року Відокремлений структурний підрозділ – Львівський коледж «Інфокомунікації» Національного університету «Львівська політехніка» гостинно відчинив свої двері для майбутніх вступників та їх батьків. День відкритих дверей в коледжі – це можливість абітурієнтам ознайомитись з навчальним закладом, поспілкуватись з дирекцією, викладачами, членами приймальної комісії та студентами, на власні очі побачити коледж, до якого планують вступати.

Захід розпочався з виступу директора коледжу Камінського Богдана Тадейовича, який тепло привітав гостей. Він зазначив, що навчання в коледжі – це перший крок для побудови успішної кар’єри у майбутньому і здобуття престижної сучасної спеціальності, яка затребувана на ринку праці. Виступ директора супроводжувався змістовною презентацією, яку підготували і надали члени ради студентського самоврядування.

Відповідальний секретар приймальної комісії Куровська Любов Миколаївна ознайомила присутніх із Правилами прийому на навчання в коледж у 2018 році. Присутні отримали вичерпні відповіді на актуальні питання, які зазвичай хвилюють абітурієнтів та їх батьків щодо особливостей цьогорічної вступної кампанії; переліку спеціальностей, підготовка за якими здійснюється в Львівському коледжі «Інфокомунікації»; документів необхідних для вступу; вступних іспитів на основі базової загальної середньої освіти (9 клас); переліку конкурсних предметів у сертифікаті ЗНО; особливостей навчального процесу, культурного дозвілля студентів тощо.

Учасники художньої самодіяльності спільно із керівником Шклянкою Катериною Володимирівною підготували невеличкий концерт, чим викликали інтерес присутніх до позаурочної діяльності, яка проводиться в коледжі під керівництвом заступника директора з навчально-виховної роботи Мудракової Лідії Едуардівни.

Заступник директора з навчально-виробничої роботи Тибель Ігор Миколайович, заступник директор з навчальної роботи Шумлянський Володимир Омелянович провели екскурсію аудиторіями та лабораторіями коледжу, яка викликала особливе зацікавлення у відвідувачів. Голови циклових комісій, завідувачі кабінетів особисто зустріли екскурсійні групи і ознайомили з роботою кафедр.

За відгуками гостей, зустрічі були цікавими і корисними, вступники отримали багато вражень та позитивних емоцій.

 Чекаємо на Вступі-2018!

Copy link
Powered by Social Snap