Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

День Безпечного Інтернету

5 лютого 2019 року у світі відзначається #ДеньБезпечногоІнтернету (#SaferInternetDay) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

«День безпечного Інтернету надає унікальну можливість для проведення заходів з безпеки онлайн разом зі всім світом: як у закладі освіти, бібліотеці, громадській організації, так й в органах влади, бізнесових організаціях. У 2018 році до Дня безпечного Інтернету долучились 140 країн світу! Цей день в Україні є одним із ключових для поширення ідей безпечного користування Інтернетом та сучасними цифровими технологіями. З кожним роком до відзначення цього дня в Україні, як і у всьому світі, приєднується все більше організацій. У 2017 році після п’яти років роботи як Національного комітету Дня безпечного Інтернету в Україні, нами було засновано Центр кращого Інтернету для того, щоб щодня просувати безпечне використання цифрових технологій, розвиток та підтримку інформаційно-цифрового суспільства, просувати культури та безпеку користування мережею Інтернет.

У рамках цього дня в коледжі було проведено бінарне онлайн – заняття з інформатики та англійської мови викладачами Кісіль М.М. та Хмеляр Т.М., студенти груп ЕЗп-14 та МО-14, прослухали онлайн урок щодо безпеки в Інтернеті,подивилися соціальні відеоролики англійською мовою,виступили з доповідями ,та активно обговорювали актуальну на сьогодні тему. Студенти мали змогу відповідати українською ,або англійською мовою що , безумовно, стало родзинкою даного заняття.

Всі учасники отримають сертифікати !

 

Copy link
Powered by Social Snap