Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

День вишиванки у ІТ коледжі

Українська вишиванка – один з головних символів нашого народу. У ній розповідаються історії, пишуться долі. Сьогодні День вишиванки має особливий сенс, адже українці змушені відстоювати свою національну автентичність і боротися за свободу.

У День вишиванки із вітальним словом до працівників та студентської молоді звернувся директор ІТ коледжу Львівської політехніки д.т.н. Василь Іванович Романчук, наголосивши, що зараз, в умовах воєнного часу, в Україні не проводяться марші та дефіле вишиванок, ярмарки, концерти чи інші масові заходи. Але долучитися до свята може будь-хто – потрібно просто одягти вишиванку, або будь-який інший одяг з українською вишивкою.

Студенти групи ЗІ-22 разом із своїм наставником Наталією Заліською своїм виступом створили у коледжі атмосферу святковості, урочистості, подякувавши воїнам ЗСУ за можливість сьогодні щиро привітати усіх з Днем вишиванки і нагадати разом світу про красу української культури.

Ми – українці й гордимося цим!

💙💛Плекаємо нашу історію, зберігаємо її духовні цінності.

Фото – Анна Левицька (гр. ОК-31)

Copy link
Powered by Social Snap