Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Міжнародний конкурс з комп’ютерної графіки та вебдизайну «CreDiCo»

Наукова лабораторія «Використання інформаційних технологій в освіті», при кафедрі інформатики Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка оголосила  Міжнародний конкурс з комп’ютерної графіки та вебдизайну «CreDiCo» серед молоді, яка цікавиться і вивчає комп’ютерну графіку й анімації.

Основна мета конкурсу: надання молоді майданчика для показу авторських розробок та для спілкування у галузях комп’ютерної графіки, комп’ютерної анімації
та вебдизайну.
Вимоги щодо учасників конкурсу. До участі запрошуються студенти закладів вищої освіти, професійно-технічної освіти та учні старших класів закладів загальної
середньої освіти, які знаються на інформаційних технологіях у галузях комп’ютерної графіки, комп’ютерної анімації та вебдизайну (можлива участь творчих груп).
Кількість робіт від одного учасника необмежена.

Конкурс проводиться для трьох вікових груп:
● школярі 14-17 років;
● студенти закладів професійно-технічної освіти;
● студенти закладів вищої освіти.

Терміни і форма проведення: з 20.10.2023 по 01.12.2023 р. у заочній формі
Пропонована тематика 2023 р. «Я дружу з Плутоном і не тільки».
Тема «Я дружу з Плутоном і не тільки» не обмежується космічними мотивами і відкриває можливості для власної творчості. Учасники можуть унаочнювати будь-що від особистих вражень і емоцій до абстрактних концепцій, можуть представляти взаємодію людини з навколишнім світом та соціумом. Тема не обмежує авторів та може бути втілена в різних стилях і формах, дозволяючи учасникам виразити свою унікальність та бачення світу.

Більше на сторінці конкурсу

Copy link
Powered by Social Snap