Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Реєструйся на програму Creative Spark

IT коледж Львівської політехніки починає співпрацю з Tech StartUp School – НУ “Львівська політехніка”.

У рамках співпраці наші студенти та викладачі можуть взяти участь у програмі “Creative Spark”.

Програма Creative Spark – п’ятирічна ініціатива, спрямована на підтримку міжнародних університетських та інституційних партнерств для розвитку підприємницьких навичок та креативної економіки у семи країнах за підтримки Британської Ради.

Проект відбувається у межах партнерства Кінгстонського університету – Tech StartUp School – Національного університету “Львівська політехніка” 

Програма складається з 3 навчальних блоків: 

1) Introductory session (4 год) – пошук ідеї, дослідження трендів, розвиток стартапів, інтерактивні бізнес ігри;   

2) BootCamp (12 год) – шлях від формування ідеї до її імплементації – пошук та розвиток власної ідеї, створення бізнес-моделі, спілкування з клієнтом, маркетинг, формування команди, залучення інвестицій, дослідження трендів ринку; 

3) Pitching session (4 год) – навчання пітчингу (презентації) ідеї та створення презентацій для інвесторів.  Можливість участі у конкурсі стартапів Big Idea Challenge з призовим фондом до 3, 000 фунтів стерлінгів та менторську підтримку .

Навчання проводиться українською мовою, захист проектів- англійською мовою (можна заздалегідь підготуватися). Для наших студентів та викладачів навчання безкоштовне (витрати на навчання бере на себе програма). 

Тренінг проводять викладачі, які пройшли навчання в акселераторах Великої Британії за методикою Кінгстонського університету (Велика Британія). 

Детальна презентація програми за посиланням  https://cutt.ly/sOrN0Gk

Участь у програмі для учасників дасть можливість майбутньої співпраці з Tech StartUp School, сертифікат, використання можливостей Tech LabInno, нетворкінг та нові знайомства, можливість розвитку та участі у різних стартап конкурсах. 

Реєструйтесь на програму за посиланням

Copy link
Powered by Social Snap