Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Компанія Genesis запрошує викладачів та студентів на курс-стажування «Створення та розвиток ІТ-продуктів»

Курс «Створення та розвиток ІТ-продуктів» — це перший всеукраїнський освітній курс, який розробили IT-компанія Genesis, громадська організація «Освітня фундація продуктового IT» та студія EdEra спільно із Міністерством цифрової трансформації та Міністерством освіти і науки України.

Курс спрямований на розвиток IT-підприємництва і сфери продуктового IT в Україні задля додаткового підсилення економіки країни. В межах навчання студенти із різних регіонів отримають базові знання з продуктового IT, підприємництва і продакт-менеджменту від практиків, а також компетенції для перших кроків у продуктовій IT-компанії або запуску власного продуктового IT-бізнесу.

Курс складається з передзаписаної онлайн-частини з практиками IT-галузі, симулятора стажування в IT-компанії, офлайн-занять з викладачем, а також містить додаткові матеріали у вигляді конспектів, скрінкастів, лекцій у форматі діалогу тощо. 

Програма курсу може бути інтегрована для студентів 2-3 курсу релевантних спеціальностей:

  • як модуль до наявної близької за змістом навчальної дисципліни;
  • як вибіркова дисципліна.

Програма передбачає навчання студентів з другого семестру 2022-2023 навчального року.

Якщо вас зацікавила програма та ви б хотіли, щоб курс викладався у вашому університеті, заповніть, будь ласка, цю форму. Розробники курсу сконтактують з вами для уточнення деталей.

🔵 З додатковою інформацією про курс можна ознайомитись за посиланням — https://genesis.theworkademy.com/uk.
🔵 Інформація про структуру курсу — https://bit.ly/3L2CXyU.

Якщо у вас залишилися будь-які запитання, ви можете звертатись до Ярослава Ількуна, комунікаційного менеджера ГО «Освітня фундація продуктового ІТ» за телефоном +380935293529 або на адресу електронної пошти info@product-it-edu.org.

Інформація на сайті Дія Освіта

Copy link
Powered by Social Snap