![](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/05/depositphotos_208935064-stock-photo-beautiful-lilies-burning-candle-dark.webp)
Педагогічний колектив та студентська молодь коледжу щиро сумує з приводу непоправної втрати – передчасної смерті студентки першого курсу групи ТКб-15 Вікторії Гуменюк. Це жахливе потрясіння для нас. Не віриться, що Вікторія пішла так рано.
У цей важкий час приносимо щирі співчуття сім’ї та рідним, розділяємо Ваш біль та схиляємо голову в глибокій скорботі. Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи.
Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати найдорожчої для Вас людини, а слова підтримки допоможуть перенести Ваше родинне горе. Нехай Всемилостивий Господь прийме світлу та щиру душу Вікторії і оселить там, де праведні спочивають.
Царство Небесне…! Вічна і світла пам’ять…!