Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Члени студради ІТ коледжу взяли участь у Форумі можливостей #Не_формат

24 червня члени студради ІТ коледжу Анна Левицька, Михайло Римар та Назар Литвак відвідали Форум неформальної освіти #Не_формат.

 

Основною тематикою цьогорічного Форуму став аналіз реалій, в яких ми живемо, через призму психології, волонтерства та культури. Його основна мета була спільно з молоддю Львівщини проаналізувати, який шлях ми як суспільство пройшли після початку повномасштабної війни та спробувати сформувати уявлення про те, що нас чекає попереду, яке місце молоді у творенні майбутнього України.

“Цьогорічний форум #НЕ_формат був дуже цікавий та пізнавальний. Основний посил — розвиток нашої молоді у нашій державі. Вірю, що саме наше покоління буде по-максимуму працювати для зміцнення України! Атмосфера форуму була дуже яскравою та теплою, багато усмішок та позитивних емоцій. Дуже рада що наша молодь є активною та йде вперед. Слава Україні!”, — розповіла голова студради ІТ коледжу Анна Левицька.

Програма форуму складалася з 2 лекцій та 3 панельних дискусій. Серед спікерів, що взяли участь у заході: психолог Володимир Станчишин, голова Львівського осередку Пласту Ярослав Булишин, менеджер ГО “Будуємо Україну Разом” Інна Джура, екологічна активістка Катерина Політицька, директор Департаменту економічної політики Львівської ОВА Степан Куйбіда, автор пісень Макс Пташник, музичний експерт Макс Чухліб, музикант Андріян Зафійовський, інфлуенсер Олександр Кузнєцов, ютуберка Уляна Кунтій. Кожен із них є успішним у своїй сфері.

Для найактивніших учасників партнери форуму підготували приємні подарунки.

Організаторами форуму стала громадська організація “Медіаторія” спільно з Львівським обласним молодіжним центром за підтримки Управління молоді та спорту Львівської ОВА.

Copy link
Powered by Social Snap