![](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/04/depositphotos_554051908-stock-illustration-heart-flag-ukraine-background-map.webp)
Той момент, коли фізично за кордоном, але серце і душа з Україною…
Максим Шніцар, студент ІТ коледжу Львівської Політехніки, соліст Львівської національної академічної чоловічої хорової капелли «Дударик» , був змушений покинути свою домівку, як і багато українців. Максим продовжує навчання у коледжі дистанційно та усіма силами намагається підтримати Батьківщину. Разом з мамою, Веронікою Шніцар та братом Данилом Шніцар організували благодійний концерт у німецькому містечку Дейзенховен (Deisenhofen, Bayern) у підтримку України та збір коштів на допомогу українцям, які постраждали внаслідок війни.
💙💛Віримо у перемогу України та талановите свідоме студентство.
![](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-04-04_14-19-11-1.jpg)
![](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-04-04_14-19-12-2.jpg)
![](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-04-04_14-19-13.jpg)
![](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-04-04_14-19-12-3.jpg)