Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Безкоштовні онлайн-курси з підвищення знань в ІТ-сфері для 1500 вчителів та викладачів

Microsoft, Certiport та «Формула» пропонують учителям і викладачам безкоштовні онлайн-курси та іспити з підвищення рівня знань у сфері інформаційних технологій. Проєкт реалізовано за підтримки МОН.

Для кого? Учителів закладів загальної середньої освіти та викладачам закладів вищої освіти.

Коли? Березень – квітень 2024 року.

Як? Онлайн.

Сертифікація? Після завершення навчання учасники зможуть скласти іспити у змішаному (онлайн / офлайн) форматі та отримати міжнародні сертифікати.

Для участі вам необхідно заповнити анкету відповідної програми за посиланнями нижче.

Важливо! Кількість місць обмежена та залежить від курсу.

Доступні програми:

  • Microsoft Certified Educator (MCE) — програма, що висвітлює дієві стратегії професійного розвитку педагогів і надає ефективні інструменти для інтеграції інформаційно-комунікаційних технологій у навчальний процес.
  • Програма містить навчальні матеріали, зокрема курс Microsoft 21st Century Learning Design (21CLD) із близько 7 годинами самостійного навчання, практичні тести CertPREP та іспит MCE. Матеріали доступні українською та англійською мовами. Передаватимуть матеріали учасникам у порядку отримання заяв.
  • Доступ до курсу та іспитів відкритий 500 учасникам. Реєстрація.

  • Microsoft Office Specialist (MOS) — програма, яка розвиває навички роботи з Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook). Завдяки ній ви зможете підвищити та практично оцінити свій професійний рівень.
  • Програма містить навчальні матеріали, зокрема курс LearnKey MOS із 18 – 26 годинами самостійного навчання (залежно від іспиту), практичні тести CertPREP та іспити MOS. Матеріали та іспит доступні англійською.
  • Доступ до курсу відкритий 500 учасникам, до іспитів – 250 кандидатам. Реєстрація.

  • Microsoft Certified Fundamentals (MCF) — комплекс програм для тих, хто бажає підвищити рівень знань у галузях штучного інтелекту, науки про дані та хмарних обчислень.
  • Навчатися та оцінити знання ви зможете за курсом LearnKey Microsoft Fundamentals із 18 – 25 годинами самостійного навчання (залежно від іспиту), практичні тести CertPREP та іспити MCF. Матеріали та іспит доступні англійською.
  • Доступ до курсу відкритий 500 учасникам, до іспитів – 250 кандидатам. Реєстрація.

Контакти: 

Джерело: Сайт МОН
Copy link
Powered by Social Snap