Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Повідомлення про об’єднання коледжів

Об'єдналися, щоб бути кращими!

hend

Шановні студенти, абітурієнти, батьки та партнери!

Відокремлені структурні підрозділи “Фаховий коледж телекомунікацій та комп’ютерних технологій НУ “Львівська політехніка” (м.Львів, вул. Володимира Великого, 12) та  “Фаховий коледж інфокомунікацій НУ ”Львівська політехніка” (м. Львів, вул. Січових Стрільців, 7) об’єднались згідно наказу Міністерства освіти і науки України №371 від 25.03.2021 р. і Національного університету “Львівська політехніка”  № 231-1-10 від 19.04.2021 р. “Про реорганізацію відокремлених структурних підрозділів Національного університету “Львівська політехніка”.

З 1 січня 2022 року дані об’єднаного коледжу наступні:

повна назва: Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних  технологій Національного університету  “Львівська політехніка”

коротка назва: “IT коледж Львівської політехніки”   (англ.  IT College of Lviv Polytechnic)

Об’єднання коледжів було ініційовано їхніми трудовими колективами. Необхідність такої оптимізації зумовлена низкою обставин:

– навчальні заклади здійснюють підготовку фахівців за спорідненими спеціальностями, а це дає можливість отримати при вступі більш якісного абітурієнта;

– при об’єднанні легше зібрати кращий викладацький колектив  та забезпечити освітній процес сучасним навчальним обладнанням і як наслідок підвищити якість навчання;

– об’єднання дозволяє частково вирішити проблеми ефективного використання будівель;

– останнім вагомим аргументом є ефективне використання коштів.

На даний час навчальний процес у коледжі здійснюється у навчальних корпусах ВСП фаховий коледж телекомунікацій та комп’ютерних технологій НУ Львівська політехніка (вул. В.Великого,12), у якому відбувається поступовий процес злиття студентських та педагогічних колективів, створюються та модернізуються навчальні аудиторії та лабораторії.

Процес об’єднання проходить у позитивній робочій атмосфері, з вірою, що стане запорукою розбудови закладу освіти IT-технологій нового типу.

Додатки: 

Наказ Міністерства освіти і науки України №371 від 25.03.2021 р.
Наказ Національного університету “Львівська політехніка” № 231-1-10 від 19.04.2021р.

Copy link
Powered by Social Snap