Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

У рамках «Тижня правових знань» студенти коледжу дізналися про нормативно-правову базу у сфері захисту інформації

5 грудня 2023 року у рамках тижня «Тижня правових знань» для студентів  ІТ коледжу Львівської політехніки юрисконсульт коледжу, Туркоцьо Оксана Богданівна, провела круглий стіл на тему: «Нормативно-правова база у сфері захисту інформації».

Метою даного заходу було ознайомлення студентів  з нормативно-правовою базою у сфері захисту інформації в Україні,  оскільки, з появою нових інформаційних технологій, основою яких є впровадження засобів обчислювальної техніки, зв’язку, систем телекомунікації, інформація стає постійним і необхідним атрибутом забезпечення діяльності держави, юридичних осіб, громадських організації та громадян. Від її якості та достовірності, оперативності одержання залежать численні рішення, що приймаються на різних рівнях – від глави держави до громадянина. Розвиток цифрових технологій та зростання обороту цифрових даних у всіх сферах життя суспільства та управління, включаючи  інформацію  обмеженого  доступу, що  відповідає  вимогам  конфіденційності,  обумовлює  актуальність  питання  забезпечення інформаційної  безпеки. Основним інструментом захисту інформації на різних рівняє є нормативно- правове забезпечення – закони, положення, інструкції,  які  були детально розглянуті у рамках круглого столу.

Переглянути презентацію 

Copy link
Powered by Social Snap