10 червня 2026 року, в приміщенні читальноїї зали ІТ коледжу Львівської політехніки, відбулася звітно-виборна студентська конференція. Розпочала свою роботу студентська молодь хвилиною мовчання із вшануванням пам’яті героїв, які віддали своє життя за Україну. Голова студентської ради коледжу 2025/2026 н.р. Олег РУДИК (ст. гр. ТК-41) підвів підсумки роботи студради за поточний навчальний рік. Про свою роботу відзвітували і голови студентських рад відділень, які активно працювали із студентською молоддю. Наприкінці своїх виступів звучали слова подяки від студентських лідерів за роботу і побажали майбутньому студентському активу подальших успіхів у роботі.
Під час виборів нового студентського лідера студенти познайомилися із кандидатами – Вадимом РЕКУНОВИМ і Нестором ВИХОПНЕМ, які подали свої кандидатури на участь у рейтинговому голосуванні щодо обрання голови студентської ради на 2026/2027 н.р.
За результатами голосування, перемогу здобув здобувач освіти Нестор ВИХОПЕНЬ, який навчається за спеціальністю 172 Телекомунікації та радіотехніка, освітньо-професійною програмою Телекомунікації та комп’ютерні технології.
Крім цього було обрано голів студентських рад відділень, якими стали:
Відділення «Комп’ютерні технології» – Анастасія СОРОКА
Відділення «Комп’ютерна інженерія» – Артур ВЕРБИЦЬКИЙ
Відділення «Телекомунікації та комп’ютерні технології» –
Вікторія ПАСТУЩАК
Відділення « Інжиніринг та програмування в інфокомунікаціях –
Софія ЗІНКЕВИЧ
Відділення «Мережні технології та Інтернет речей» –
Любомир ГАЛАСЬ
Дякуємо усім студентам, що проявили активну громадську позицію.
Бажаємо новообраним студентським лідерам коледжу успіхів у роботі та плідних звершень у справі розвитку ІТ коледжу Львівської політехніки, тим самим наближаємо перемогу України над російським агресором.

