Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

10 років після початку війни: студенти та викладачі ІТ коледжу вшановують героїв та пам’ятають про подвиг

10 років тому, в лютому 2014 року, російська федерація розв’язала війну проти України. Ворог окупував Автономну Республіку Крим і Севастополь, окремі райони Донецької та Луганської областей. Так, розпочалася сучасна російсько-українська війна.

29 лютого п.р., куратором навчальної групи ІП-22 Дьомою Наталією Миколаївною, спільно із студентами, підготовлено тематичний виховний захід «Знакові дати війни України».  Широкомасштабне вторгнення рф в Україну 24 лютого 2022 року принесло війну на всю територію нашої держави. У спротиві російському агресору Український народ продемонстрував світові приклади мужності, стійкості та сміливості. Героїчний опір українців – це не лише боротьба за фізичне виживання Українського народу та свободу країни. У цій війні Україна захищає свій європейський вибір, національну ідентичність і цінності як частину європейських. Українці проливають кров за вільну, демократичну Європу.

Переглянути презентації

Педагогічні працівники та студенти коледжу, хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх, хто віддав своє життя за волю, територіальну цілісність, суверенітет нашої держави, згадавши наших колег  та випускників.

«Запалимо свічку пам’яті!»… Низько схиляємо голови  перед нашими захисниками, які були мужніми воїнами та патріотами України і віддали своє життя за світле майбутнє України.

 Студентська рада ІТ коледжу Львівської політехніки підготувала відео на тему війни: «10 років триває війна… Нескорені»

Copy link
Powered by Social Snap