Кому як не нам бути обізнаними в цифровій грамотності. Студенти нашого коледжу долучилися до Європейського тижня цифрової грамотності. Цікаво, активно та весело пройшов в онлайн режимі квест “Цифрова грамотність”.
Наші студенти об’єдналися в дев’ять команд згідно спеціальності та курсів. Ми довели, що карантинні обмеження не стають на заваді грамотним, кмітливим та винахідливим.
Вітаємо всіх учасників!
![](https://cit.lviv.ua/wp-content/uploads/2021/11/Screenshot_7-1-1024x341.png)
![](https://cit.lviv.ua/wp-content/uploads/2021/11/Screenshot_8-1-1024x454.png)