Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Наші таланти

Хобі наших студентів завжди вражають і захоплюють, щоразу відкриваючи багатогранність талантів про які хочеться розповідати. Сьогоднішній допис про студента групи ЗІ-22 Свища Олександра, який займається військово-історичною реконструкцією у ГО Товариство пошуку жертв війни “Пам’ять”.
У дитинстві, вперше потрапивши на марш слави УПА, Олександр зацікавився реконструкцією, але нагода спробувати себе в цій справі з’явилася лише у 2018 році. Перша реконструкція, у якій прийняв участь хлопець була присвячена Бродівському оточенню (липень 1944року).
«У реконструкціях мені найбільше подобається тактика. Це відтворення бою без глядачів. В нас немає певного сценарію, а є лише місце проведення, де ми маємо змогу відточувати тактичні навички. Тактика в нас може проходити як один день, так і декілька діб. Якщо тактика розрахована на декілька діб, то в теплу погоду ми ночуємо серед полів»,- ділиться враженнями Олександр.
На фото Олександр відтворює бійця УПА (період 1942- поч.1944р. і 1944-1946р.), бійця РСЧА (Робітничо-селянська Червона армія) періоду 1943-1944року (322 Житомирська стрілецька дивізія 1085 стрілецького полку 1 Український фронт)та бійця Легіону УСС і УГА.

Copy link
Powered by Social Snap