Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Міжнародні зв’язки

У рамках проектів Євросоюзу, коледж впродовж довгого часу співпрацює із навчальними закладами Польщі – Krakowskim Zespól Szkól Lącznosci m. Krakow, Republica Polska, Професійне училище № 1 в м. Дебіца Zespolem Szkol Zawodowych Nr1 w Debicy m. Debica, Republica Polska; Чехії – Secondary telecommunications school and Secondary vocation telecommucations school.

Найбільш плідною є співпраця із Краківською спілкою шкіл зв’язку. Постійний обмін студентами та викладачами, вивчення особливостей навчання за кордоном дають можливість нашому коледжу запозичувати і впроваджувати в себе їхні організаційні і методичні особливості.

 Обмін студентами 

20 вересня 2018р. продовжена угода щодо співпраці між Krakowskim Zespółem Szkół Łączności (м.Краків, Республіка Польща) та нашим  коледжем  (м.Львів, Україна)

18-24 березня 2019р. студенти нашого коледжу відвідали Краківську спілку шкіл зв’язку Республіки Польщі.
Ця поїздка стала можливою завдяки Угоді  про співпрацю і мала на меті покращення якості та ефективності навчального процесу. Надзвичайно цікавими були зустрічі з директором Краківської  спілки шкіл зв’язку  мгр  П.Кухарчуком  та студентами  закладу освіти. Наші студенти відвідали практичні заняття, мали змогу ознайомитися з технічною базою  закладу освіти, побачили наживо роботу телестудії та радіостудії  Кракова. Незабутні враження залишило і дозвілля. Це екскурсії у Королівський замок Вавель, у Величківські соляні копальні, вдалося побувати в Авіаційному музеї Польщі та піднятися на курган, присвячений Тадеушу Костюшко.
У травні, у рамках Угоди про співпрацю, очікуємо  візит  –  відповідь польської сторони. Ми теж маємо чим похвалитися і вразити.

У рамках програми про міжнародну співпрацю 27.05.19 – 02.06.19 у нашому коледжі перебуватиме група студентів та викладачів Краківської Спілки шкіл зв’язку. Впродовж шести днів вони відвідуватимуть заняття та проведуть спільне дозвілля з нашими студентами, заплановані різноманітні зустрічі та екскурсії, а на завершення програми 31.05.19 всі разом відсвяткуємо День коледжу «Студентська весна»

Copy link
Powered by Social Snap