Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Гурткова робота

В коледжі працюють гуртки «Вивчення мікроконтролерів» та «Web-програмування»

Гурток «Web-програмування» дає можливість студентам реалізувати свій потенціал у розробці Web-сайтів з використанням технолгій HTML5, JavaScript, CSS, PHP та ін. При роботі над проектами студенти коледжу фактично стають спеціалістами в галузі ІТ-сфери, що полекшує їм майбутнє працевлаштування.

Загалом досягненням роботи гуртка є розробка діючого сайту коледжу студентами коледжу Ульянцем О.О. (ОК-21) та Іващуком М.І. (ОК-41) під керівництвом Юнака О.М.

Керують гуртком Юнак О.М.

Під час гурткової роботи студенти коледжу мають можливість отримувати міжнародні верифіковані сертифікати:

Гурток «Вивчення мікроконтролерів» дає можливість студентам глибше опанувати принципи роботи компонентів і цифрових пристроїв на базі мікроконтролерів сімейства PIC. Студенити розробляють електроні пристрої з використанням цих мікроконтролерів, для чого вчаться їх програмувати. Впродовж останніх років на базі мікроконтролера «PIC 16», студенти розробили та виготовили атмосферний аналізатор, лабораторний стенд для програмування і вивчення мікроконтролера, універсальний цифровий пробник, автомат керування мережевою напругою, презентаційні моделі коледжу, 3D-годинники та ін.

Керує гуртком Гамаль М.І.

Copy link
Powered by Social Snap