Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Вітання першокурсникам

Шановні першокурсники та батьки!

Щиросердно вітаю Вас з початком освітнього процесу у нашому коледжі. 

Ви стали студентами ІТ коледжу Львівської політехніки.

Цей рік є надзвичайно складним для України, оскільки з початком 2022 року настали значні випробування для українського народу. Українська держава, пройшовши значний шлях у розбудові своєї незалежності, зустрілась з величезною перешкодою на цьому шляху – проти України була розв’язана повномасштабна війна. Новий 2022-2023 навчальний рік розпочинається в умовах війни. Наші відважні збройні сили кують перемогу на фронті, дорослі роблять усе для перемоги в тилу, навіть діти шукають способи допомоги армії.

Шановні студенти! На вас чекає цікаве, багате на різноманітні події студентське життя, тому максимально використайте всі можливості для власного професійного й особистісного розвитку.

Сподіваємося, що, приєднавшись до нашої дружної родини, ви будете поважати й збільшувати славні традиції нашого закладу освіти.

Стрімко зростаючий рівень технологій, розвиток наукомістких галузей, інноваційні підходи – все це вимагає безперервного навчання і постійного вдосконалення професійних навичок. В освітньому процесі коледжу використовуються сучасні інформаційні технології та інноваційні проекти, зміцнюється матеріальна база. Коледж  надає студентам усі можливості для одержання якісної освіти, а отже, для конкурентоспроможності в майбутньому й гідного становища в суспільстві. Від наших з Вами знань і професійних якостей залежить майбутнє нашої країни.

Від усього серця бажаю молодому поколінню захоплюючої подорожі у світ знань, викладачам – оптимізму та здоров’я, а батькам – мудрості та терпіння. Нехай цей навчальний рік стане для всіх вас відправною точкою до підкорення нових вершин. І найголовніше – перемоги над російським агресором, дякуємо і віримо нашим ЗСУ.

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

З повагою

В.о. директора                                           Василь РОМАНЧУК

Copy link
Powered by Social Snap